Żabka Polska sp. z o.o.

Opinie o firmie Żabka Polska sp. z o.o., temat Bezpieczeństwo i rozwój

Brak kontaktu z przełożonym , co uniemożliwiało mi rozwijanie się w tej branży
Plusy
swoja działalność gospodarcza
Minusy
brak wsparcia od strony przełożonego
Super jest to fajna praca, duzo mozna sie nauczyc.
Praca rozwijająca umiejętności. Praca w miłym i zgranym zespołem.
Plusy
Darmowa kawa, herbata i posiłek
Typical day means make store ready for clients . Make all standards promotions . I learned to be a good logistic. Management different kind of people because Zabka don't check background or do drug test
Mój typowy dzień pracy trwa ok 12-14 godzin. Codziennie. Praca w niedziele i święta , obowiązkowo 8 godzin. Praca codziennie od 6.00 (otwarcie sklepu) i codziennie zamykanie sklepu o 23.00, z przerwą w ciągu dnia (4-5 godzin maksymalnie). Brak wpływu na ilość, jakość , oraz ceny zamawianego towaru. Rozładunek towaru ok 3 palet z piwem trzy razy w tygodniu. Ciężka praca fizyczna. Prace porządkowe na terenie i wokół sklepu. Praca na kasie fiskalnej w wymuszonej pozycji stojącej. Uciążliwość obsługi klienta ze względu na osoby pod wpływem alkoholu. Niejasne zasady rozliczania marży, oraz inwentaryzacji. Bardzo duże obciążenia finansowe związane z prowadzeniem placówki, popadanie w długi finansowe. Niskie wynagrodzenie nie pokrywające kosztów utrzymania placówki, np. zatrudnienie koniecznej do obsługi ilości personelu. Brak współpracy ze strony kadry zarządzającej. Najtrudniejsze i najbardziej stresujące są dla mnie windykacje komornicze i egzekucje zaległych podatków, oraz składek ZUS . Brak perspektyw na osiągnięcie zadowalającego poziomu finansowego, brak perspektyw rozwoju.
Plusy
Minusy
j.w.
Miła atmosfera w pracy, ciekawi ludzie niestety brak możliwości rozwoju umiejętności
Plusy
Dobre godziny pracy
Minusy
Praca była monotonna każdy dzień praktycznie taki sam 1 osoba na zmianie. Możliwość rozwoju była znikoma człowiek sam się wszystkiego uczył i sam łapał kontakt z klientami praca ta nie jest trudna ani wymagająca a najlepsze w niej to poznawanie nowych ludzi
Plusy
wyrozumiałość w razie spóźnienia.
Minusy
obciążanie pracownika za braki w towarze
Oceniam bardzo dobrze są dobre zarobki możliwość awansu..
Plusy
Wyrozumiałość, możliwość awansu
Dobrze oceniam atmosferę w pracy, zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy. Jedynym minusem jest brak możliwości rozwoju oraz awansu. Do personelu brak zastrzeżeń.
Plusy
Premie.
Minusy
Brak możliwości rozwoju.
Naczytałem i nasłuchałem się naprawdę wiele rzeczy przed przystąpieniem do pracy w żabce, jednak po rozmowie z pracownikiem zdecydowałem się starać o pracę ze względu na bliskość do miejsca zamieszkania. Po kilku miesiącach pracy mogę z całego serca powiedzieć, że jest to najlepsza praca którą do tej pory miałem, nie dość, że śmiechem żartem- najlepiej płatna to jednocześnie dużo się uczę i gdybym miał kapitał to bez problemu mógłbym otworzyć własną żabkę.
Plusy
Rodzinna atmosfera, elastyczny grafik, mili klienci
Minusy
Zmiany 14-23 a następnego dnia 6-14
Wyjątkowo ciężka praca i fizycznie i psychicznie 17 h na dobę 7 dni w tygodniu; bardzo niskie marże,które nie pozwalają na zatrudnienie odpowiedniej ilości pracowników a i tak się ich zatrudnia najwyżej na 1/2 etatu - permanentne łamanie prawa; wymagania centrali wręcz absurdalne nieuwzgledniające możliwości kadrowych w sklepie i możliwości zbycia narzucanego towaru; wymuszenia na ajentach by zamawiali towar, który nie idzie a jak nie to tzw. dorzuty wg. uznania blizej nieokreslonego managera. Brak świąt - praca w święta wymuszona od 9-19 tez w Boże Narodzenie i Wielkanoc, brak urlopów, brak chorobowego, nadmiar absurdalnych obowiązków związanych z cyklicznymi promocjami-co dwa tygodnie wymiana praktycznie wszystkich etykietek w sklepie (ajent sam je drukuje i wycina i one często są niepoprawne) przestawianie co chwilę towaru wg. nowych planogramów -a przecież z reguły jest tylko jedna osoba na zmianie,która robi wszystko tj. obsługuje kasę robi hot-dogi, dokłada towar, sprawdza daty na opakowaniach, sprząta, zmienia plakaty itd.itp KOSZMARRRR!!!! I to wszystko za daj Boże, 1500zł i oby jeszcze nie popaść w długi.
Zobacz więcej opinii o firmie Żabka Polska sp. z o.o.