Żabka Polska sp. z o.o.

Opinie pracowników firmy Żabka Polska sp. z o.o. - Poznań, wielkopolskie

Poznań, wielkopolskie4 opinie
Jestem bardzo zadowolona myślę że się uda i szybko znajdę wymarzone zajęcie
Plusy
Miła atmosfera
Minusy
Jeszcze nie ma
Praca okej. Mile towarzystwo. Male zoorganizowanie zespolu.
Plusy
Minusy
Wyjątkowo ciężka praca i fizycznie i psychicznie 17 h na dobę 7 dni w tygodniu; bardzo niskie marże,które nie pozwalają na zatrudnienie odpowiedniej ilości pracowników a i tak się ich zatrudnia najwyżej na 1/2 etatu - permanentne łamanie prawa; wymagania centrali wręcz absurdalne nieuwzgledniające możliwości kadrowych w sklepie i możliwości zbycia narzucanego towaru; wymuszenia na ajentach by zamawiali towar, który nie idzie a jak nie to tzw. dorzuty wg. uznania blizej nieokreslonego managera. Brak świąt - praca w święta wymuszona od 9-19 tez w Boże Narodzenie i Wielkanoc, brak urlopów, brak chorobowego, nadmiar absurdalnych obowiązków związanych z cyklicznymi promocjami-co dwa tygodnie wymiana praktycznie wszystkich etykietek w sklepie (ajent sam je drukuje i wycina i one często są niepoprawne) przestawianie co chwilę towaru wg. nowych planogramów -a przecież z reguły jest tylko jedna osoba na zmianie,która robi wszystko tj. obsługuje kasę robi hot-dogi, dokłada towar, sprawdza daty na opakowaniach, sprząta, zmienia plakaty itd.itp KOSZMARRRR!!!! I to wszystko za daj Boże, 1500zł i oby jeszcze nie popaść w długi.
I was searching in internet a place to open new shops in poland.