Żabka Polska sp. z o.o.
Opinia pracownika firmy Żabka Polska sp. z o.o.

Żabka Polska sp. z o.o.

16 sierpnia 2018
Mój typowy dzień pracy trwa ok 12-14 godzin. Codziennie. Praca w niedziele i święta , obowiązkowo 8 godzin. Praca codziennie od 6.00 (otwarcie sklepu) i codziennie zamykanie sklepu o 23.00, z przerwą w ciągu dnia (4-5 godzin maksymalnie). Brak wpływu na ilość, jakość , oraz ceny zamawianego towaru. Rozładunek towaru ok 3 palet z piwem trzy razy w tygodniu. Ciężka praca fizyczna. Prace porządkowe na terenie i wokół sklepu. Praca na kasie fiskalnej w wymuszonej pozycji stojącej. Uciążliwość obsługi klienta ze względu na osoby pod wpływem alkoholu. Niejasne zasady rozliczania marży, oraz inwentaryzacji. Bardzo duże obciążenia finansowe związane z prowadzeniem placówki, popadanie w długi finansowe. Niskie wynagrodzenie nie pokrywające kosztów utrzymania placówki, np. zatrudnienie koniecznej do obsługi ilości personelu. Brak współpracy ze strony kadry zarządzającej. Najtrudniejsze i najbardziej stresujące są dla mnie windykacje komornicze i egzekucje zaległych podatków, oraz składek ZUS . Brak perspektyw na osiągnięcie zadowalającego poziomu finansowego, brak perspektyw rozwoju.
Plusy
Minusy
j.w.
17 lipca 2020
kasjer-sprzedawca (były pracownik) - Międzyzdroje, zachodniopomorskie
Mimo że praca była nad morzem w sezonie letnim gdzie był bardzo duży ruch to i tak atmosfera była miła. W razie jakiś problemów, pytań, itp można było bez problemu porozmawiać z osobami zarzadzajacymi.
10 lipca 2020
Kasjer-sprzedawca (były pracownik) - Wrocław, dolnośląskie
Wszystko okej tylko prawowalam u rodziny więc tez nie umiem stwierdzic jak wyglada praca w innhm szefostwie
13 marca 2020
pracownik fizyczny (były pracownik) - Kraków, małopolskie
Nie polecam ,kołchoz, wykorzystywanie,dźwiganie zapieprz ,za mało ludzi do wielkości asortymentu