praca: Września, wielkopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 459 ofert
LeasingTeam Group
Września, wielkopolskie
  • Znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych,.
  • LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim…
  • Data publikacji 2019-12-10.
  • Oferta ważna do 2020-01-09.
  • Współpraca z innymi działami w firmie.
Dom Finansowy QS
  • Wymagamy wykształcenia wyższego, zaangażowania, pracowitości i rzetelności, doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
Trenkwalder Polska
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.
  • Doświadczenie nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem.Obowiązki:
  • Pracę w godzinach 6:00-18:00, 18:00-6:00,.
  • Chęć rozwoju w branży bankowej;
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe o kierunkach ekonomicznych);
  • Kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy;
DIAMANT
Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Troska o jakość produktu, kontrolowanie krytycznych punktów kontroli procesu,.
  • Kontrola magnesów, metaldetektorów, kontrola prawidłowości zapisów produkcyjnych,…
  • Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa.
  • Masz wykształcenie średnie lub wyższe,.
  • Na co dzień jako nasz Doradca:
  • Masz bezpośredni kontakt z naszymi klientami zapewniając im kompleksową obsługę,.
REMMARCO
  • Cukiernia RemMarco zatrudni sprzedawcę w oparciu o umowę o pracę w pewnym wymiarze godzin.
  • Zapewniamy bardzo dobre warunki pracy i wynagrodzenie.
Słupca, wielkopolskie
  • Dla nas najważniejszy jest klient – jego obsługa będzie Twoim głównym zadaniem,.
  • Dbaniem o dobrą atmosferę w Twoim zespole (uśmiech, żart, koleżeńska pomoc to…