praca: Września, wielkopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 552 ofert
Września, wielkopolskie
  • Profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca,.
  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
Martop
  • Do naszego salonu 5.10.15 we Wrześni poszukujemy osoby chętniej do pracy w charakterze sprzedawca.
  • CV można składać za pośrednictwem portalu lub bezpośrednio w…
Leadec
  • Prywatną opiekę medyczną • dokładność, sumienność i rzetelność.
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,.
Września, wielkopolskie 1 lokalizacja
  • Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa.
Trenkwalder Polska
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.
  • Doświadczenie nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem.Obowiązki:
  • Pracę w godzinach 6:00-18:00, 18:00-6:00,.
Agencja Reklamowa Ważka Sp. z o.o.
Słupca, wielkopolskie
  • Sprawna obsługa komputera ( znajomość pakietu MS Office).
  • Pracę w młodym zespole i w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.
  • 1 lit. a, w związku z art.
Martop
  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami,.
  • Renomowany sklep z dziecięcą odzieżą poszukuje do pracy osób w charakterze sprzedawcy.
  • Mile widziane osoby uczące się.
REMMARCO
  • Cukiernia RemMarco zatrudni sprzedawcę w oparciu o umowę o pracę w pewnym wymiarze godzin.
  • Zapewniamy bardzo dobre warunki pracy i wynagrodzenie.
Fallwork
  • Wykonywanie prostych czynności na linii produkcyjnej.
  • Kontrola wagi wyrobu Wymagania: - dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym od poniedziałku do…
MASTERCAR
  • Firma transportowa zatrudni kierowcę na busa w ruchu międzynarodowym.