praca: Topola Mała, wielkopolskie

Strona 1 - 719 ofert

pracownik biurowy

firma Spedycyjna
Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Mile widziana znajomosc jezyka angielskiego lub wloskiego.

Secretarka

Deweloper
  • Praca sekretarki w firmie budowlanej w Ostrowie Wielkopolskim z umową i atrakcyjnym wynagrodzeniem firma deweloper.

Kasjer - sprzedawca

Pepco Polska
  • W Polsce rozwijamy się dynamicznie od ponad 15 lat.
  • Ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy.
  • Firma PEPCO Poland Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od…

Opiekun Magazynu JYSK Ostrów Wlkp. (3400 pln)

  • Możliwość rozwoju i praktyczne szkolenia.
  • Czy praca w zespole dodaje Ci skrzydeł?
  • Chcesz wziąć na siebie odpowiedzialność za współprowadzenie sklepu.

SPRZEDAWCA HOME&YOU nowa oferta

HOME & YOU
  • Do salonu marki home&you, oferującej w swojej ofercie artykuły do wystroju i dekoracji wnętrz poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zastępca Kierownika Sklepu JYSK Ostrów Wlkp. nowa oferta

  • Możliwość rozwoju poprzez praktyczne szkolenia i poszerzanie zakresu odpowiedzialności.

Pracownik pomocniczy drukarni wielkoformatowej

Agencja reklamy MTW
  • Agencja reklamy MTW przyjmie do pracy osobę do pomocy przy produkcji reklam.
  • Cięcie i obróbka folii, naklejek.
  • Wycinanie plakatów i tkanin banerowych.

Lekarz orzecznik Zakładu nowa oferta

  • Polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,.
  • Termin, do którego należy składać dokumenty.
  • ZUS Oddział w Ostrowie Wielkopolskim.

Pracownik biurowy

Magnat Net
  • Boisz się kontaktu bezpośredniego z klientami?
  • Potrzebujesz stabilnego zatrudnienia a w wyniku pandemii codziennie masz do czynienia z dużą ilością osób?

PRACOWNIK PIEKARNI / WYDAWANIE TOWARU nowa oferta

URSZULA KUŚWIK AMIGA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRO...
Przybysławice, wielkopolskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: chęć do pracy,.
  • 1 zmiana: 1:00-07:00 WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

Pracownik biurowy ds. księgowości/ ds. kadr

PPHU ORŁOWSKI SP.J.
Nowe Skalmierzyce, wielkopolskie
  • J. Orłowski i Wspólnicy z siedzibą w Gałązkach Wielkich 17 zatrudni od zaraz pracownika biurowego do pomocy w dziale księgowości oraz w dziale kadr.

Stanowisko ds. konta ubezpieczonego nowa oferta

  • Stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 3 kondygnacji,.

MONTER ŚLUSARKI ALUMINIOWEJ nowa oferta

Alu Partner Sp.z o.o.
Topola Mała, wielkopolskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wykształcenie bez znaczenia,.

Elektryk nowa oferta

EKO SYSTEMY
  • Firma z Ostrowa zatrudni pracownika na stanowisko elektryk, wymagane doświadczenie w pracach elektrycznych i prawo jazdy kat.

Pracownik produkcji

Ukryty
  • Poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji.
  • Oferujemy pracę na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę.
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.
Ogólnie rzecz biorąc, jak bardzo te oferty pracy są odpowiednie?

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy