praca: Szamotuły, wielkopolskie

Strona 1 - 686 ofert

Doradca Klienta

  • Obsługa klienta: 1 rok (Preferowane).
  • Przyjazna i profesjonalna obsługa klienta skierowana na rozwiązanie problemu.
  • Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała.

REFERENT

Szamotuły, wielkopolskie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

POMOC NAUCZYCIELA

  • Wyższe (w tym licencjat), brak.
  • Pomoc nauczycielowi w realizcji zadań.
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: PRACA W GRUPIE Z DZIECI MŁODSZYCH ( 3 laki):

MAGAZYNIER - Szamotuły-Chata Polska nowa oferta

Lento
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: WYMAGANIA: FIRMA OFERUJE:

Stanowisko ds. Ekspedycyjno-Rozdzielczych

  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowa o pracę na na zastępstwo,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.

Specjalista Ds. Biura Obsługi Klienta

Agrifirm
  • Specjalista ds. biura obsługi klienta.
  • Przyczyniamy się do budowania odpowiedzialnego łańcucha żywieniowego dla przyszłych pokoleń, dostarczając mierzalnych,…

Asystent Kierownika Sklepu

  • Wspierasz menedżera w monitorowaniu sprzedaży i zapasów w sklepie oraz zastanawiasz się nad ulepszaniem układu sklepu i półek w celu optymalizacji sprzedaży.

REFERENT

DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

  • Masz wykształcenie średnie lub wyższe,.
  • Numer referencyjny: POD/AJ/019/2020.
  • A na co dzień jako nasz Doradca:
  • Przeprowadzasz transakcje gotówkowe i bezgotówkowe…

ASYSTENT KSIĘGOWEJ nowa oferta

FLOYD SP. Z O.O.
  • Angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany.
  • Wymagane doświdczenie zawodowe 1 rok.

5.10.15 Szamotuły zatrudni sprzedawcę

Martop
  • Obsługa klienta zgodnie ze standardami,.
  • Renomowany sklep z odzieżą dziecięcą poszukuje do pracy osób w charakterze sprzedawcy.
  • Mile widziane osoby uczące się.

Pracownik Produkcji (Szamotuły)

Elis Textile Service Sp. z o.o
  • Pracę w miłym, kompetentnym zespole,.
  • Do zadań osoby na tym stanowisku należy także skanowanie i naprawa odzieży.
  • Chęć do pracy w systemie zmianowym,.

Pracownik Obsługi Klienta nowa oferta

Tarnowo Podgórne, wielkopolskie
  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,.
  • Profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca,.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli:

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy