praca: Strzelce Wielkie, łódzkie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 205 ofert

Pracownik ds. ekspedycyjno-rozdzielczych

Radomsko, łódzkie
  • Jesteś osobą sumienną i lubiącą pracować w zespole,.
  • Powyżej 50 lat oraz po dłuższej przerwie w pracy.
  • Umowę o pracę na czas określony (zastępstwo),.

Asystent / Asystentka ds. Zamówień

Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,.
  • Inne zadania wspierające pracę działu.

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W SALONIE ORANGE

Tell Sp. z o.o.
Pajęczno, łódzkie
  • Bezpośredni kontakt z klientami w salonie – pomoc w wyborze produktów i usług Orange.
  • Aktywna sprzedaż i promowanie ofert Orange.

Pracownik Działu Czyszczenia Technicznego weekendy

Leadec
Kleszczów, łódzkie
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie.
  • O ugruntowanej pozycji na rynku,.
  • Umowę zlecenie, praca w niedziele.

Pracownik Działu Czyszczenia Technicznego

Leadec
  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,.
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,.

Przedstawiciel handlowy

Hurtownia TOST
  • Telefon komórkowy w godzinach pracy.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi klientami.

Kontroler Jakości

Ogródek Dziadunia
Wąsosz Dolny, śląskie
  • Wynagrodzenie 2 200 zł – 2 800 zł netto („na rękę”) miesięcznie plus premia zadaniowa wypłacana co miesiąc w zależności od doświadczenia i powierzonych zadań.

Ładowacz

Frigo Logistics
  • Chęć do zaangażowania się w wykonywane zadania.
  • Traktowanie fair przez przełożonych/brygadzistę i koleżeńskie relacje w zespole.
  • 1 pkt. a, c i f RODO.

Operator wózka widłowego - Radomsko

Automotive Assembly Systems
  • Zadania jakie na Ciebie czekają:
  • Transport komponentów pomiędzy linią produkcyjną a magazynem.
  • Nasze wymagania, są niewielkie - sprawdź sam:

Kierowca kat. C

  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.
  • Telefonicznie 44 683-79-46.