praca: Sopot, pomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 6 404 ofert
LUX MED
Gdańsk, pomorskie
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
AMW Rewita Sopot
Sopot, pomorskie
  • AMW ODDZIAŁ REWITA SOPOT (ośrodek szkoleniowo - wypoczynkowy zlokalizowany ok.
  • 55m od plaży) poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku RECEPCJONISTY.
Cukiernia Agusia
Gdynia, pomorskie
  • Zatrudnię do pracy w biurze w zakładzie produkcji cukierniczej (przyjmowanie zamówień, proste prace księgowe).
Przedszkole nr 43
  • Dyrektor Przedszkola nr 43 w Gdańsku ul.
  • Słabego 2 zatrudni pomoc nauczyciela na 3/4 etatu w nowo powstającym oddziale przedszkolnym.
Dan-Trans
  • Wymagania : Ukończone 19 lat, prawo jazdy kat.
  • B (min 1 rok), niekaralność, odpowiedzialność.
  • Obowiązki : Praca polega na przewozie osób na terenie miasta i…
BN Consulting
  • Przyjmowanie gości i obsługa spotkań.
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
  • Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko.
KSS GROUP
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office) i innych urządzeń biurowych ;
  • Dbanie o terminową realizację zadań oraz o właściwy przepływ informacji ;
BookBook
  • Oferujemy stabilną pracę oraz możliwość rozwoju.
  • Poszukujemy pracownika na stanowisko księgarz-sprzedawca.
  • Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu.
Hotel Zhong Hua
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy, dokładności.
  • Poszukiwana osoba do hotelu *** na stanowisko pracownika…