praca: Pabianice, łódzkie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 5 345 ofert
LUX MED
Łódź, łódzkie
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
HRP Group Sp. z o.o.
  • Dobrej znajomości pakietu Ms Office.
  • Prosimy o przesyłanie wyłącznie tych danych, które są wymagane ogłoszeniem o pracę.
  • Co będziesz u nas robić?
Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.
  • Nasze sklepy otwieramy w całej Polsce, natomiast swoją centralę mamy w Łodzi.
  • Wraz z rozwojem naszej sieci i otwieraniem co doku nowych sklepów rozbudowujemy…
  • Profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca,.
  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Obsługujesz komputer i pakiet MS Office,.
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
Apsys Polska S.A.
  • Rzetelności oraz zaangażowania w realizację powierzonych obowiązków,.
  • A, b oraz c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27…
  • Jesteś osobą sumienną i lubiącą pracować w zespole,.
  • Powyżej 50 lat oraz po dłuższej przerwie w pracy.
  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę ( zastępstwo),.
Intertrans Sp. z o.o.
  • Pomoc w bieżących pracach księgowych.
  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu.
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.
Arkance Systems Poland Sp. z o.o.
  • Praca w miłej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole.
  • Zakres obowiązków Wybrane istotne zadania:
  • Wystawianie i kontrola poprawności dokumentów handlowych (m…
Dragon Services
  • You have the right to file a complaint to the Personal Data Protection Office with its registered office in Warsaw, ul.