praca: Nisko, podkarpackie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 250 ofert

Obsługa kina

Helios S.A.
Stalowa Wola, podkarpackie
  • Lubisz pracę w dużym, aktywnym zespole?
  • Podanie danych osobowych jest wymagane przez Administratora dla celów prowadzenia rekrutacji.

SPRZEDAWCA W SKLEPIE MEBLOWYM

Centralna Baza Ofert Pracy
Nisko, podkarpackie
  • Obsługa klienta, sprzedaż w sklepie meblowym 2.600 zł, mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej.
  • Wymagane dokumenty: Cv do pracodawcy.

Pracownik produkcji STW

Voster
  • ✓ wykształcenia min. zawodowe lub średnie.
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za:
  • ✓ pracę przy linii produkcyjnej stolarki otworowej.

Sprzedawca

Monnari Trade
  • Wykształcenia min. średniego z zakończonym okresem nauki,.
  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu.
  • Mile widziane doświadczenie w branży.

Laborant (m / k)

TPA sp. zo.o.
Nisko, podkarpackie 1 lokalizacja
  • Oferujemy: # zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę # możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych # możliwości rozwoju zawodowego # dobrą atmosferę w pracy i…

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO/BUS

  • Wymagane dokumenty: CV, prawo jazdy kat.
  • Numer oferty: StPr/20/0340.
  • Dostarczanie i odbiór towarów do 60 km. samochodem Bus-kontener.

POMOC WYCHOWAWCY

  • Wymagane wykształcenie: wyższe wyższe lub policealne pedagogiczne lub kwalifikacje niezbędne do pracy na staanowisku opiekunka dziecięca lub asystent osoby…

KIEROWCA - KURIER

  • Wymagane dokumenty: CV do pracodawcy.
  • Numer oferty: StPr/20/0320.
  • Rozwożenie przesyłek, prowadzenie pojazdu, komunikatywność.

Pracownik produkcji

P.W. BAAS PANEL
  • Zakres obowiązków: obsługa maszyn linii produkcyjnej, nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego oraz dbanie o wysoką jakość produkcji,…

SPECJALISTA DO SPRAW KADR

  • Obsługa programu OPTIMA - księga podatkowa (księga przychodów i rozchodów).
  • Numer oferty: StPr/20/0287.
  • Sprawdzanie list płac w programie COMARCH OPTIMA.