praca: Niekłonice, zachodniopomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 386 ofert

Sprzedawca

Monnari Trade
Koszalin, zachodniopomorskie
  • Wykształcenia min. œredniego z zakończonym okresem nauki,.
  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu.
  • Umiejętnoœci pracy w zespole,.

Specjalista ds. reklamacji

Dajar Sp. z o.o.
  • Umiejętność obsługi komputera i programów Mc Office (Word, Excel),.
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju…

CUSTOMER ADVISOR

  • _development opportunities in the store, office or regional team.
  • Let us get to know you!
  • Complete your profile at Inditex Careers!

Kasjer Sprzedawca

  • Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży.
  • Możliwość rozwoju pod opieką doświadczonej kadry kierowniczej.
  • Realną szansę rozwoju i awansu.

Pracownik ds. Opracowania Ładunków

  • Osiadasz umiejętność pracy w zespole,.
  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,docelowo wakat,.

Pracownik Obsługi Klienta

Mierzyn, zachodniopomorskie
  • Profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca,.
  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,.
  • Wymiar etatu: 0,50 lub 0,875.

PAKOWACZ

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Numer oferty: StPr/20/0776.
  • Główne obowiązki: przygotowywanie towarów handlowych z magazynu do wysyłki zamówień, przygotowywanie opakowań do wysyłki.

Kasjer

  • Dobrej znajomości obsługi komputera (szczególnie programu MS Excel),.
  • Samodzielności i dążenia do realizacji powierzonych zadań,.

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

  • Numer oferty: StPr/20/0875.
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.
  • Książeczka do celów sanitarno epidemiologicznyc, mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu…

Pracownik restauracji- praca w nocy

  • Szukasz firmy, która Cię doceni i w której zyskasz możliwości rozwoju umiejętności i awansu?
  • Realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji.