praca: Lipusz, pomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 245 ofert

Doradca Klienta

Bytów, pomorskie
  • Pomoc i opiekę naszej fundacji „Włącz się”.
  • Rozwijaj się razem z nami!
  • Dobra praca na trudne czasy.
  • Damy Ci pracę bez okresu próbnego i z pensją zawsze na czas.

Pracownik wykładający towar

Kościerzyna, pomorskie
  • Dbaniem o dobrą atmosferę w Twoim zespole (uśmiech, żart, koleżeńska pomoc to nieodłączna część kultury pracy w naszej firmie).

Pracownik Obsługi Klienta

  • Profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca,.
  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,.
  • Umowę o pracę na czas zastępstwa,.

Zastępca Kierownika Sklepu

  • Zapewnianiem funkcjonowania sklepu zgodnie z wewnętrznymi standardami.
  • Dbaniem o dobrą atmosferę w Twoim zespole (uśmiech, żart, koleżeńska pomoc to nieodłączna…

Praca na wakacje

  • Dbanie o ekspozycję towaru, porządek w sklepie i dezynfekcję.
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
  • Elastyczny grafik i pracę zmianową, możliwość połączenia…

Pracownik produkcyjny

DRUTEX
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Obsługa pracy maszyn i urządzeń.

Nastawniczy

  • Obsługa urządzeń w celu przygotowania drogi przebiegu,.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,.
  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

Kasjer - Sprzedawca KOŚCIERZYNA

  • Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa.

Diagnosta ds. energetyki (Sekcja Eksploatacji)

  • PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC

Centralna Baza Ofert Pracy
Wiele, pomorskie
  • Samodzielna obsługa kadr i płac.
  • Wyższe (w tym licencjat), brak.
  • Numer oferty: StPr/20/0455.
  • Doświadczenie w obsłudze kadr i płac - mile widziana znajomość…