praca: Libiąż, małopolskie

Strona 1 - 3 366 ofert

Pracownik biurowy, asystent zarządu

Instytut
Oświęcim, małopolskie
  • Wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą klienta, obsługa rozmów telefonicznych,.
  • Obsługa terminala i kasy fiskalnej, przyjmowanie i…

SPRZEDAWCA MARTES SPORT - UMOWA ZLECENIE

Chrzanów, małopolskie 5 lokalizacji
  • Lub na stanowisku kasjera/sprzedawcy.
  • Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Dbałość o porządek oraz atrakcyjną ekspozycję.
  • Angażują się w powierzone obowiązki.

Stanowisko ds. Obsługi Klienta 0,5 et. nowa oferta

Brzeszcze, małopolskie
  • Profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca,.
  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.

Pracownik biurowy Mysłowice

Golden Serwis Sp. z o. o.
Mysłowice, śląskie
  • Praca pięć razy w tygodniu od godz.
  • Agnencja Pracy Golden Serwis poszukuje pracownika biurowego,.
  • Organizacja spotkań i konferencji, prowadzenie kalendarza.

Doradca Klienta nowa oferta

Oświęcim, małopolskie 2 lokalizacje
  • Pomoc i opiekę naszej fundacji „Włącz się”.
  • Dobra praca na trudne czasy.
  • Damy Ci pracę bez okresu próbnego i z pensją zawsze na czas.

PRACOWNIK BIUROWY

Exim Coding Grzegorz Śliwa
Bukowno, małopolskie
  • Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail.
  • Urzędowa 4, 32-332 Bukowno, powiat: olkuski, woj: małopolskie.
  • Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:

Zatrudnimy rejestratorkę medyczną

Okoklinik Chrzanów
Chrzanów, małopolskie
  • Zatrudnimy rejestratorkę medyczną w Nowoczesnym Centrum.
  • Okulistycznym Okoklinik z siedzibą w Chrzanowie ul.

Rejestratorka medyczna

Twoje Zdrowie
  • Wymagania: znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych, komunikatywna znajomość języka angielskiego, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, lekkość rozmowy.

Referent ds. administracji nowa oferta

Polski Gaz
Sosnowiec, śląskie
  • Bardzo dobrej obsługi komputera (pakiet MS Office).
  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole.
  • Zaopatrywanie biura w artykuły biurowe i gospodarcze.

Specjalista ds. Obsługi Klienta CARE nowa oferta

Synthos
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (z uwzględnieniem słownictwa handlowego).
  • Ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy
Tworząc powiadomienie o ofercie pracy lub otrzymując polecane oferty pracy, zgadzasz się z naszymi Warunkami. Ustawienia dotyczące zgody można zmienić w dowolnym momencie, anulując subskrypcję lub postępując w sposób opisany w naszych Warunkach.