Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.

praca: Kowary, dolnośląskie

Strona 1 - 679 ofert
Jelenia Góra, dolnośląskie
  • Powyżej 50 lat, po zwolnieniach lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu na okres zastępstwa,.
JZO S.A.
  • Chcesz osiągać sukcesy pracując w zgranym i zaangażowanym zespole.
  • Pomoc w prowadzeniu prac administracyjno biurowych w dziale kadr i płac.
Galeria Sudecka
  • Dobrze czuje się w pracy z farmaceutykami i standardami pracy apteki.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w organizacji pracy apteki.
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,.
  • SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.
  • Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom…
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz wydarzeń kulturalnych,.
Bolków, dolnośląskie
  • Profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca,.
  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
Recrute dla WORKPROFI KKTI
Kowary, dolnośląskie 8 lokalizacji
  • Obsługa maszyn na linii produkcyjnej.
  • UMOWA O PRACĘ BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ.
  • (możliwość dojazdu komunikacją miejską z Jeleniej Góry).
SAMOTNIA K.Siemaszko, M.Arcimowicz, M.Arcimowicz s...
Karpacz, dolnośląskie
  • W czasie pracy zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie.
  • To świetnie bo my szukamy pracownika na weekendy : ) Szukamy ludzi do pracy w barze i w kuchni- górskiego…
DRÄXLMAIER Group
  • Szukamy ludzi otwartych, elastycznych, którzy z entuzjazmem podchodzą do wyznaczonych zadań.
  • Do Państwa zadań będzie należeć:
  • Gotowość do pracy 3 zmianowej.
Kariera Zdrowit
  • Obsługa komputera w stopniu podstawowym,.
  • Atrakcyjny system ubezpieczeń na życie,.
  • Podstawowe obowiązki w przyjmowaniu dostaw,.
  • Dbanie o czystość w aptece.