praca: Korzenna, małopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 576 ofert
  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
  • Aplikuj do dnia: 28-12-2019.
Auto Partner
Nowy Sącz, małopolskie
  • Mile widziana umiejętność obsługi komputera i skanerów,.
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,.
  • Umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy,.
PIMA MODA
Korzenna, małopolskie
  • Zatrudnimy na pełny etat osobę do sklepu odzieżowego w Korzennej.
  • Poszukuję osobę chcącą mieć kontakt z klientem.
  • Dobre warunki pracy i płacy.
Paulina Rodak
  • Do Twoich zadań będzie należało prowadzenie procesów rekrutacyjnych (zamieszczanie ogłoszeń, selekcja kandydatów, umawianie i prowadzenie spotkań).
  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Umowę o pracę na czas określony celem zastępstwa,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
Gorlice, małopolskie
  • Chęć rozwoju w branży bankowej;
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe o kierunkach ekonomicznych);
  • Kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy;
Kancelaria notarialna
Grybów, małopolskie
  • Wymagania : wykształcenie wyższe, bardzo dobra obsługa komputera, umiejetność szybkiego i sprawnego pisania na komputerze, dokładność , punktualność ,…
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.
  • Komunikatywność i zamiłowanie do pracy w handlu.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Szukasz firmy, która Cię doceni i w której zyskasz możliwości rozwoju umiejętności i awansu?
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
  • Stałą pracę na pełen etat.
  • Obsługa urządzeń w celu przygotowania drogi przebiegu,.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,.