praca: Kobylnica, wielkopolskie

Strona 1 - 4 137 ofert

Sprzedawca nowa oferta

Poznań, wielkopolskie
  • Miła i profesjonalna obsługa klienta.
  • Lubi kontakt z ludźmi i pracę w zespole.
  • Dbanie o wizerunek salonu i ekspozycję produktu (VM).

Pracownik biurowy nowa oferta

Worklife Polska Sp. zo.o Sp. K
  • Administracja biura (obsługa korespondencji, zamawianie materiałów biurowych).
  • Wprowadzanie danych do systemu Hr-owego.
  • Miłą i sympatyczna atmosferę w pracy.

Magazynier nowa oferta

  • Pozytywnego nastawienia i dobrej energii.
  • Nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole,.
  • Konkretne umiejętności, wiedzę i szkolenia w zakresie…

Obsługa / rejestracja klienta

HOLIDAY to GO
Poznań, wielkopolskie Zdalna
  • Doświadczenie nie wymagane, wszystkiego uczymy od podstaw.
  • Potrzebne osoby do pracy zdalnej przy rejestracji klientów do e-sklepu.

Inspektor ds. obsługi administracyjno-biurowej nowa oferta

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Prowadzi obsługę administracyjno-biurową wydziału.
  • Rejestruje pisma wpływające z kancelarii głównej Kuratorium i…

BACK OFFICE SPECIALIST nowa oferta

INEA
  • Możliwość rozwoju w ramach całej organizacji.
  • Home office w połączeniu z pracą w biurze – obecnie zdecydowana większość z nas pracuje zdalnie.

PRACOWNIK BIUROWY

Dembski Nowak S.C.
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.
  • Nadzorem nad stanem materiałów biurowych.
  • Pracę, która skupia się na realizowaniu konkretnych zadań.

Konsultant/ka obsługi klienta (chat)

APServices
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy (Team Manager, Senior Agent);
  • Współpracę od pon. do pt. w godz.
  • 09:00-18:00 oraz od sb. do nd. w godz.

Pracownik Obsługi Klienta

Poznań, wielkopolskie 1 lokalizacja
  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,.
  • Profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca,.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli:

Pracownik administracyjny - obsługa ODF nowa oferta

Pekabex
  • Działamy od prawie 50 lat, w lipcu 2015 r. z sukcesem zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
  • Numer referencyjny: 1/2020/PRODF.

Stanowisko ds. Analiz i Sprawozdawczości nowa oferta

  • Posiadasz umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole,.
  • Posiadasz wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne,.

Kasjer Sprzedawca

Pobiedziska, wielkopolskie 3 lokalizacje
  • Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży.
  • Możliwość rozwoju pod opieką doświadczonej kadry kierowniczej.
  • Realną szansę rozwoju i awansu.

Piekarz nowa oferta

  • Zamiłowania do produktu i zaangażowania w pracę,.

POMOC KUCHENNA

Kobylnica, wielkopolskie 1 lokalizacja
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: zgodnie ze stanowiskiem; umowa na 2 lata WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

Pomocnik Introligatora nowa oferta

MDM-DRUK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s...
  • Zatrudnimy na umowę zlecenie (pełnoletni uczniowie / studenci mile widziani) do prostych prac na introligatorni.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy