praca: Karwia, pomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 350 ofert
Wejherowo, pomorskie
  • Potrafiącą pracować indywidualnie jak i w zespole.
  • Monitorowanie i przechowywanie korespondencji sprzedażowej;
  • Dla przemysłu spożywczego i medycznego.
Maloves Spa
Władysławowo, pomorskie
  • Spa w hotelu Maloves poszukuje do współpracy Recepcjonistki.
  • Prosimy o wysłanie Cv na adres e-mail z dopiskiem.
martom
Puck, pomorskie
  • Wyświetl numer × Zabezpieczenie anty-spamowe Zamknij.
  • Rozwijaj się razem z nami!
  • Dobrze nam idzie i chociaż na różnych stanowiskach jest nas już w całym kraju ponad 9000, to wciąż potrzebujemy nowych mocy.
Plichta
  • Przyjmowanie płatności i obsługa kasy fiskalnej.
  • Bieżąca obsługa recepcji i stanowiska kasowego.
  • Opis stanowiska i podstawowych obowiązków:
Centralna Baza Ofert Pracy
  • Angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany.
  • Wyższe (w tym licencjat), administracyjne.
Białogórze
Białogóra, pomorskie
2 200 zł miesięcznie
  • Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej.
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony.
  • Praca tymczasowa oferowana przez agencję:
  • Liczba godzin pracy w tygodniu:
Wejherowskie Centrum Kultury
  • Obsługa klientów, doradzanie im w kwestii wyboru określonych produktów.
  • Praca przy komputerze, urządzeniach biurowych,.
  • Wymagania niezbędne na tym stanowisku:
Jastrzębia Góra, pomorskie
  • Królewska 13, 84-104 Jastrzębia Góra, powiat:
  • Umowa o pracę na czas określony.
  • Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty.
  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Umowę o pracę na czas określony (zastępstwo),.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
Ogólnie rzecz biorąc, jak bardzo te oferty pracy są odpowiednie?