praca: Granice Laski, wielkopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 292 ofert

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA

Centralna Baza Ofert Pracy
Raków, wielkopolskie
  • Obsługa komputera i urządzeń biurowych.
  • Obsługa klienta, obsługa korespondencji, rejestrowanie zleceń, redagowanie pism.
  • Numer oferty: StPr/20/0646.

Doradca Klienta

Ostrzeszów, wielkopolskie 1 lokalizacja
  • Pomoc i opiekę naszej fundacji „Włącz się”.
  • Rozwijaj się razem z nami!
  • Dobra praca na trudne czasy.
  • Damy Ci pracę bez okresu próbnego i z pensją zawsze na czas.

MAGAZYNIER

Byczyna, opolskie
  • Numer oferty: StPr/20/0447.
  • Miejsce pracy: Zamojskiego 8 B, 46-220 Byczyna, powiat: kluczborski, woj: opolskie.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny.

SPRZEDAWCA MARTES SPORT - UMOWA ZLECENIE

Namysłów, opolskie
  • Lub na stanowisku kasjera/sprzedawcy.
  • Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Dbałość o porządek oraz atrakcyjną ekspozycję.
  • Angażują się w powierzone obowiązki.

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Lesaffre
Wołczyn, opolskie
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  • Stabilne zatrudnienie w zgranym i dynamicznym zespole.
  • Znajomości produktów z oferty Lesaffre Polska S.A.

Sprzedawca – Kasjer

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.
  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.

Pakowanie mebil

GABI-JERCZYŃSCY
Kępno, wielkopolskie
  • Gwarantujemy dobre wynagrodzenie, pracę w miłym i zorganizowanym zespole, perspektywy rozwoju w rozwijającej się organizacji!
  • Dołącz do nas już dzisiaj!

Zatrudnimy zaopatrzeniowca i osobę do działu reklamacji

Meblomir sp. z o.o
Bralin, wielkopolskie
  • Producent mebli tapicerowanych zatrudni osobę do obsługi działu reklamacji oraz osobę na stanowisko zaopatrzeniowiec.

KONSULTANT - PRACOWNIK CALL CENTER

Strzelce, opolskie
  • Numer oferty: StPr/20/0315.
  • Mile widziane doświadczenie w Call Center lub w sprzedaży.
  • Miejsce pracy: STRAŻACKA 10, 47-100 Strzelce Opolskie, powiat: strzelecki…

Zatrudnię kierowcę

Belini
  • Zakres obowiązków: dowóz towaru do klienta na terenie Polski.
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie.
  • B (Fiat IVECO -rok 2015, ładowność 2,5 t).