praca: Gorzów Śląski, opolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 292 ofert
Praszka, opolskie
  • Kartę MultiSport dla dobrej formy.
  • W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce.
"FLORA" Sp. z o.o.
  • Ciekawą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.
Kluczbork, opolskie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,.
  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
WIELTON
Wieluń, łódzkie
  • Kontakty z dealerami i klientami w zakresie budowy i wyposażenia technicznego produktów.
  • Prowadzenie rejestru pojazdów gotowych znajdujących się na stanie…
  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Umowę o pracę na czas określony ( zastępstwo ),.
  • W miarę możliwości kontynuację umowy o pracę,.
Centralna Baza Ofert Pracy
  • Numer oferty: StPr/20/0159.
  • Praca na magazynie przy produkcji materacy.
  • Miejsce pracy: Miarki 17, 46-200 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie.
Adreams
  • Adreams to zespół młodych, pracowitych ludzi, nie bojących się wyzwań.
  • Zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym.
  • Pomagamy Twoim i Twoim bliskim.
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
  • Permanentna obsługa klientów zewnętrznych (spoza administracji, np. obywatele,.
  • Przyjmowanie deklaracji podatkowych, wniosków, informacji i innych dokumentów, w…
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B oraz obsługa wózka widłowego.
  • Wymagane dokumenty: Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 12 - 15.
  • Numer oferty: StPr/20/0179.
  • Miejsce pracy: Fabryczna 2, 46-200 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony.