praca: Gieralcice, opolskie

Strona 1 - 413 ofert

sprzedawca nowy sklep KIK TEXTIL

KIK TEXTIL
Głuchołazy, opolskie
  • Zatrudnimy sprzedawców nowo otwieranego sklepu do KIK Textil w Głuchołazach na pełny i niepełny etat ( 1/2 lub 3/4 ).

Sprzedawca/Konsultant

APART
Nysa, opolskie
  • Umiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnej.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się firmie.
  • Wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole.

PRACOWNIK BIUROWY

  • Praca biurowa, obsługa sekretariatu, sprzedaż internetowa.
  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • REJA 59, 48-340 Głuchołazy, powiat: nyski, woj: opolskie See on map.

SPRZĄTACZKA BIUROWA nowa oferta

Centralna Baza Ofert Pracy
Prudnik, opolskie
  • Numer oferty: StPr/20/0471.
  • Miejsce pracy: 48-200 Prudnik, powiat: prudnicki, woj: opolskie.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony.

DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO nowa oferta

  • Masz wykształcenie średnie lub wyższe,.
  • Numer referencyjny: WRD/IC/19/2020.
  • A na co dzień jako nasz Doradca:
  • Jesteś profesjonalny/a i budujesz przyjazne relacje…

Opiekun osób starszych

AGAP
2 600 zł miesięcznie
  • Inne: Książeczka sanepidowska, mile widziane doświadczenie.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną.

Pracownik gospodarczy

Hotel Dębowe Wzgórze Wellness & Spa
2 200 zł miesięcznie
  • Umiejętności i uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność.
  • Zakres obowiązków: Drobne prace budowlane, bieżące usuwanie usterek instalacji oraz…

Magazynier

Grupa Topex
Biała Nyska, opolskie
  • Przyjazną atmosferę pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :).
  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Stażysta/-tka w Dziale Zarządzania Produktem

Grupa Topex
  • Przyjazną atmosferę pracy - już ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :).
  • Jesteś osobą, której szukamy, jeśli:

POMOC KUCHENNA nowa oferta

Pokrzywna, opolskie
  • Numer oferty: StPr/20/1430.
  • Pomoc w pracy na kuchni.
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.
  • Wykształcenie bez znaczenia, książeczka sanitarno-epidemiologiczna,…

ASYSTENT GEODETY

Opolska Grupa Geodezyjna Spółka z o.o.
  • Wykształcenie minimum średnie, obsługa komputera, mile widziane prawo jazdy kat.
  • Pomoc w dokonywaniu pomiarów i nanoszenia rzutów.

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania oraz atrakcyjne nagrody za działania sprzedażowe.
  • Posiadasz umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju.

Aplikacja spontaniczna

opolskie
  • Zaznacz obszary, które Cię interesują, a kiedy pojawi się oferta - nasz rekruter będzie mógł się z Tobą skontaktować.

LOFT BRICK COMPANY ADRIAN WĄDOŁOWSKI
  • Zakres obowiązków: Drobne remonty, moderniacja obiektu.
  • Inne: Umiejętności drobnych napraw, konserwacji obiektu.

KROJCZY/ PAKOWACZ

Piekarnia Rogal s.c.
  • Wykształcenie bez znaczenia, mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna, chęci do pracy, mile widziane prawo jazdy kat.B.
  • 2 600 - 3 200 PLN.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy