praca: Gdów, małopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 574 ofert

Pracownik Produkcji – Pakowacz

U Jędrusia
Wieliczka, małopolskie
  • Wiodący producent dań gotowych “U Jędrusia” Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem Firmy, do nowoczesnego Zakładu w Wieliczce poszukuje:

Stanowisko ds. Obsługi Klienta 0,5 et. UP Dobczyce

Dobczyce, małopolskie
  • Profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca,.
  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.

Kasjer - sprzedawca

Pepco Polska
  • W Polsce rozwijamy się dynamicznie od ponad 15 lat.
  • Ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy.
  • Firma PEPCO Poland Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od…

PRACA SEZONOWA – Pracownik hurtowni

CHOMIK
Gdów, małopolskie
  • Czekamy na Was z pracą, która nie wymaga spełnienia szeregu kryteriów; oczekujemy chęci do pracy, zapewniamy uczciwe pieniądze, satysfakcję i sympatyczną…

SPRZEDAWCA MARTES SPORT - UMOWA ZLECENIE

Bochnia, małopolskie
  • Lub na stanowisku kasjera/sprzedawcy.
  • Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Dbałość o porządek oraz atrakcyjną ekspozycję.
  • Angażują się w powierzone obowiązki.

Pracownik biurowy - Myślenice

Lazzoni Group Sp. z o. o.
Myślenice, małopolskie
  • Możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności.
  • Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Dbałość o porządek i pozytywny wizerunek biura.

Doradca Klienta - Sektor Ogród

Pracodawca szybko odpowiada
  • Obsługa klienta: 1 rok (Preferowane).
  • Przyjazna i profesjonalna obsługa klienta skierowana na rozwiązanie problemu.
  • Uśmiech to Twój klucz do budowania relacji.

Referent

Tropiszów, małopolskie
3 500 zł miesięcznie
  • Zakres obowiązków: współpracę z działem handlowym wystawiania faktur sprzedażowych w programie Symfonia Handel wystawianie dokumentów magazynowych PZ, WZ…

Doradca Klienta

Niepołomice, małopolskie 1 lokalizacja
  • Pomoc i opiekę naszej fundacji „Włącz się”.
  • Rozwijaj się razem z nami!
  • Dobra praca na trudne czasy.
  • Damy Ci pracę bez okresu próbnego i z pensją zawsze na czas.

Pracownik linii produkcyjnej

Wish Group
  • Prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywania czynności.
  • Precyzyjne naważenie składników zgodnie z recepturą technologiczną oraz procedurami jakościowymi.