Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.

praca: Chodzież, wielkopolskie

Strona 1 - 674 ofert
Chodzież, wielkopolskie 1 lokalizacja
  • Chęć do nauki i dalszego rozwoju.
  • Dajemy Ci duże możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących szkoleniach.
  • Na czym będzie polegać Twoja praca?
  • Chęci do pracy w zespole.
  • Zadania, które na Ciebie czekają:
  • Otwartości na kontakt z Klientem.
  • Gotowości do uczenia się nowych rzeczy.
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Piła, wielkopolskie
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia.
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego…
  • Powyżej 50 lat, po zwolnieniach lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
GENPOWER sp. z o.o.
Buszewo, wielkopolskie
  • Obsługa telefoniczna i mailowa sekretariatu,.
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,.
  • Masz wykształcenie średnie lub wyższe,.
  • A na co dzień jako nasz Doradca:
  • Masz bezpośredni kontakt z naszymi klientami zapewniając im kompleksową obsługę,.
Chodzież, wielkopolskie
  • Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu.
  • Angażują się w powierzone obowiązki.
F.H. TESSO
  • DUŻA FIRMA HANDLOWA Z PRUSZCZA GDAŃSKIEGO ZATRUDNI KIEROWCĘ KAT.
  • B DO ZBIÓREK ODZIEŻY UŻYWANEJ NA TERENIE PÓŁNOCNEJ CZĘŚCI WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO (okolice…
  • Dla nas najważniejszy jest klient – jego obsługa będzie Twoim głównym zadaniem,.
  • Dbaniem o dobrą atmosferę w Twoim zespole (uśmiech, żart, koleżeńska pomoc to…
Farmutil
Kaczory, wielkopolskie
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,.
  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office,.