praca: Brańsk, podlaskie

Filter results by:
Język oferty
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 144 ofert
Szepietowo, podlaskie
2 900 zł miesięcznie
  • Inne: chęć do pracy, mile widziane doświadczenie, praca tylko w godzinach dziennych, wynagrodzenie do uzgodnienia.
Ciechanowiec, podlaskie
2 600 zł miesięcznie
  • Zakres obowiązków: praca w recepcji.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną.
Brańsk, podlaskie
  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę -czas określony-zastępstwo,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
Centralna Baza Ofert Pracy
Suraż, podlaskie
  • Całościowa obsługa biura zgodnie z zachowaniem zasad firmy w której został on zatrudniony i jego obowiązkami wynikającymi z umowy przez niego zawartej.
  • Ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany.
  • Numer oferty: StPr/20/0114.
  • Wymagane dokumenty: kontakt osobisty lub telefoniczny.
  • Numer oferty: StPr/20/0087.
  • Miejsce pracy: Dworska 34, 18-230 Ciechanowiec, powiat: wysokomazowiecki, woj…
Bielsk Podlaski, podlaskie
  • Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office).
  • Wyższe (w tym licencjat), techniczne.
  • Numer oferty: StPr/20/0110.
Arhelan
  • Wykształcenia wyższego lub średniego (administracyjne, prawnicze, ekonomiczne lub pokrewne).
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, szczególnie programu…
arhelan
Bielsk Podlaski, podlaskie 1 lokalizacja
  • Zachowaniem ciągłości sprzedaży i właściwej ekspozycji towaru na sali sprzedaży,.
  • Obsługą kasy fiskalnej oraz klientów, zgodnie ze standardami firmy,.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy,przepisów podatkowych, naliczania wynagrodzeń,zagadnień kadrowych…