praca: Baranów Sandomierski, podkarpackie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 283 ofert
ELTAP
Baranów Sandomierski, podkarpackie
  • Okresowe przeglądanie aktualności, tworzenie i modyfikowanie procedur reklamacyjnych zgodnie z obowiązującym prawem i standardami firmy,.
Chmielów, podkarpackie
  • Miejsce pracy: Chmielów (pow. tarnobrzeski).
  • Prace przy produkcji szyb samochodowych.
  • Kandydaci na oferowane stanowisko powinni spełniać następujące wymagania:
ELTAP
  • Sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na tym lub podobnym stanowisku.
  • Umowa o pracę na okres próbny.
Piekarnia Sklaski
Tarnobrzeg, podkarpackie
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedawcy.
  • Piekarnia&Cukiernia Skalski zatrudni do sklepów firmowych na stanowisko:
ELTAP
  • Wsparcie IT –poczta, office, inne aplikacje biurowe czy systemowe.
  • Wdrożenia i instalacje nowych programów/licencji.
ELTAP
  • Wymagane doświadczenie w zawodzie tapicera.
  • Kontrola jakości półproduktów i produktów gotowych.
  • Wypełnianie raportów jakościowych i wprowadzanie danych.
Arkomet
  • Wybmagana biegła obsługa komputera, doświadczenie w dziale handlu, sprzedaży, obsługi klienta, lub jako pracownik biurowy.
30 zł za godzinę
  • Pilnie szukam niani do dorywcza opieki nad 15mc dziewczynka.
Klimontów, świętokrzyskie
2 600 zł miesięcznie
  • Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy.
  • Zakres obowiązków: pomoc nauczyciela - praca z dzieckiem wymagającym szczególnej uwagi.
Marma Polskie Folie
Nowa Dęba, podkarpackie
  • Stabilną pracę w dużej firmie na cały etat, atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od zaangażowania w pracę i osiągniętych wynikówW tytule wiadomości prosimy…