praca: Łopuszno, świętokrzyskie

Strona 1 - 253 ofert

Kierowca kat. B nowa oferta

Włoszczowa, świętokrzyskie
  • Powyżej 50 lat lub po dłuższej przerwie w pracy.
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.

Pracownik produkcyjny

EFFECTOR S.A.
  • Posiadasz podstawową znajomość obsługi komputera;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • Co będzie należało do Twoich zadań?

Inspektor

  • Biegła obsługa komputera (pakiet MS Office),.
  • Obsługa spraw związanych z przyznaniem pomocy finansowej w ramach płatności bezpośrednich, działań.

Telemedycyna - Lekarz Dermatolog; Endokrynolog nowa oferta

świętokrzyskie Zdalna
  • Umiejętności interpersonalnych i nastawienia na jakość obsługi Pacjenta;
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy; dostęp do internetu);

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Łopuszno, świętokrzyskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prace ogólnobudowlane WYMAGANIA:
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

SEKRETARKA

Podzamcze, świętokrzyskie
  • Osoba zorganizowana, sumienna, z wysoką kulturą osobistą, pracowita, z pozytywnym nastawieniem, chęcią do nauki i rozwoju.

ZASTĘPCA DYREKTORA DS. ARANŻACJI I ROZWOJU SIECI HANDLOWEJ nowa oferta

Agata S.A.
świętokrzyskie
  • Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
  • Zarządzanie ekspozycją produktu w celu osiągnięcia celów biznesowych i mierzenie efektywności,.

DOZORCA

PROMMAX STOLARKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIAL...
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nadzór nad obiektem WYMAGANIA:

Doradca handlowy nowa oferta

Saleout
Krasocin, świętokrzyskie
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
  • Prowadzenie codziennych i cotygodniowych raportów dotyczących realizacji powierzonych zadań.

Pracownik kuchni

Prywatne Domy Opieki
Strawczyn, świętokrzyskie
  • Zatrudnię do pracy w kuchni obsługiwanej przez catering w Domu Pomocy Społecznej w Rudzie Strawczyńskiej Więcej informacji telefonicznie.

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO nowa oferta

Sornat Bonifacy Przedsiębiorstwo Transportowo Hand...
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Kierowca ciągnika siodłowego - transport rzeczy WYMAGANIA:
  • Kwalifikacja wstępna przyspieszona do prawa jazdy kat.

Kierowca C+E

Łopuszno
  • Praca od poniedziałku do piątku.

Team Leader spedycji krajowej/międzynarodowej nowa oferta

Lobo HR
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym, będącej liderem w branży.

Pielęgniarka

Centrum Medyczne Betamed
  • Forma zatrudnienia adekwatna do wymagań kandydata (praca stała lub dodatkowa).
  • Wymagane kwalifikacje w postaci ukończonego kursu kwalifikacyjnego lub…

Opiekunka osób starszych

  • Zatrudnię do pracy w Rodzinnym Domu Opieki w miejscowości Mirzec oraz w Domu Pomocy Społecznej w Rudzie Strawczyńskiej.
Ogólnie rzecz biorąc, jak bardzo te oferty pracy są odpowiednie?

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy