praca: Łebunia, pomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 281 ofert
Lębork, pomorskie
  • Lub na stanowisku kasjera/sprzedawcy.
  • Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu.
  • Angażują się w powierzone obowiązki.
LSCONTRACTING
  • Dodatkowo kierowców kat C na wywrotki.
  • Uprawnienia oraz doświadczenie w pracy na w/w sprzęcie.
  • Odpowiedzialność i dbałość o powierzoną maszynę.
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania oraz atrakcyjne nagrody za działania sprzedażowe.
  • Posiadasz umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju.
Ruben Sp. z o.o.
Sierakowice, pomorskie
  • Soboty, niedziele i święta wolne.
Centrum Szkoleniowe
  • Opis funkcji stanowiska: obsługa klienta, prowadzenie korespondencji, wystawianie rachunków, obsługa telefoniczna klienta.
ZUH Ubój Rozbiór i Przetwórstwo Stanisław Dyszer
Cewice, pomorskie
  • Zatrudnię rzeźnika do ZUH Ubój, Rozbiór i Przetwórstwo S. Dyszer w Cewicach.
  • Więcej informacji pod podanym numerem tel.
  • Profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca,.
  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie sprzedaży produktów Banku Pocztowego S.A. oraz produktów…
M&M Mariusz Żybiński Michał Bielański s.c.
  • Zatrudnimy stolarzy okrętowych do pracy na jednostkach pływających do montażu ścian ,sufitów i podłóg.
  • Wymagane minimum dwuletnie doświadczenie w branży.
MARTES SPORT Sp. z o. o.
  • Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu Oferujemy:
  • Angażują się w powierzone obowiązki Obowiązki:
ADREAMS
  • Pakiet ubezpieczeń oraz opiekę naszej fundacji „Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • ADREAMS jako marka własna z zakresu produkcji filmowych, doradztwa…