praca: Urząd Pracy - rzeszowski, podkarpackie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 109 ofert
Centralna Baza Ofert Pracy
Rzeszów, podkarpackie
  • Miejsce pracy: ŁUKASIEWICZA 88, 35-604 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie.
  • Numer oferty: StPr/19/6260.
  • Numer oferty: StPr/19/6254.
  • Miejsce pracy: PDWISŁOCZE 1, 35-309 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie.
  • Numer oferty: StPr/19/6183.
  • Ochrona mienia budowa na terenie Rzeszowa.
Ropczyce, podkarpackie
  • Miejsce pracy: 39-100 Ropczyce, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie.
  • Numer oferty: StPr/19/1556.
  • Praca w wymiarze 4 godzin dziennie.
  • Miejsce pracy: 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie.
  • Numer oferty: StPr/19/6261.
  • Znajomość kasy fiskalnej mile widziana, doświadczenie mile…
Rzeszów, podkarpackie 2 lokalizacje
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, mile widziane doświadczenie.
  • Miejsce pracy: KRAKOWSKA 20, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie.
Główny Urząd Statystyczny
  • Wymagania związane ze stanowiskiem pracy.
  • 221 Kodeksu pracy i art.
  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
  • Narzędzia pracy - komputer i sprzęt biurowy.
  • Miejsce pracy: HETMAŃSKA 40, 35-001 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie.
  • Numer oferty: StPr/19/6354.
  • Dbanie o porządek na terenie klubu według list.
  • Miejsce pracy: SZOPENA 2, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie.
  • Numer oferty: StPr/19/6180.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny.
  • Miejsce pracy: CIEPŁOWNICZA 8, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie.
  • Numer oferty: StPr/19/6348.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony.