praca: Urząd Pracy - Oświęcim, małopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 17 ofert
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Tychy, śląskie
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
  • Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:
Bieruń, śląskie
  • 22 kodeksu pracy oraz art.
  • Przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej.
  • Planowanie i organizowanie pracy własnej i w komórce.
Centralna Baza Ofert Pracy
Łąka, śląskie
  • Staż pracy: lata: 1, miesiące: 6.
  • Miejsce pracy: 36-004 Łąka 598, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie.
  • Numer oferty: StPr/19/6170.
WOJEWODZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY W ANDRYCHOWIE
Andrychów, małopolskie
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
Osiek, małopolskie
  • Miejsce pracy: Rynek 13, 28-221 Osiek, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie.
  • Numer oferty: StPr/19/0806.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony.
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywil...
  • Wymagania związane ze stanowiskiem pracy.
  • Na stanowisku pracy występuje wysiłek fizyczny oraz narażenie na czynniki biologiczne w trakcie pracy w archiwum.
  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
Balin, małopolskie
  • Miejsce pracy: 87-500 Balin 29, lok.
  • Numer oferty: StPr/19/1041.
  • Praca przy obsłudze bydła mlecznego.
  • Pomocniczy robotnik w hodowli zwierząt.
KZZG w Polsce, Zespół Sanatoryjno-Szpitalny Rehabi...
Goczałkowice Zdrój, śląskie
  • Nadzór nad wykonywaniem wymaganych dla danego stanowiska pracy badań wstępnych, okresowych i kontrolnych przez pracowników,.
  • Numer oferty: StPr/19/1042.
  • 1, powiat: rypiński, woj: kujawsko-pomorskie.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny.