praca: Urząd Pracy - Kiszkowo, wielkopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 7 ofert
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Gniezno, wielkopolskie
  • Średnie znajomość specyfiki pracy inspekcji weterynaryjnej.
  • Co najmniej 18 lat znajomość specyfiki pracy inspekcji weterynaryjnej.
Centralna Baza Ofert Pracy
Bogucin, wielkopolskie
  • Umowa o pracę na okres próbny.
  • Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty.
Rogoźno, wielkopolskie
  • Wykonywanie prac montażowych i remontowych instalacji grzewczych, przygotowywanie instalacji grzewczych do odbiorów technicznych, wykonywanie prób szczelności,…
  • Wyrozumiałość, cierpliwość, odpowiedzialność, kierowanie się zasadami etyki zawodowej, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.
Dąbrówka Kościelna, wielkopolskie
  • Sprzedaż pasz bezpośrednio dla rolnika.
  • 18-210 Dąbrówka Kościelna 28B, powiat:
  • Umowa o pracę na czas określony.
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe kierunkowe, umiejętnośc przygotowywania potraw kuchni polskiej, książeczka SANEPID, praca na II zmiany (7-15;
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywil...
  • Wymagania związane ze stanowiskiem pracy.
  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
  • Decyduje data:stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do…
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.