praca: Urząd Pracy - Brzeszcze, małopolskie

Filter results by:
Rodzaj pracy
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 19 ofert
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Bielsko-Biała, śląskie 1 lokalizacja
  • Stanowisko pracy znajduje się na II i III piętrze budynku Urzędu,.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywil...
  • Wymagania związane ze stanowiskiem pracy.
  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
Centralna Baza Ofert Pracy
Osiek, małopolskie
  • Rynek 13, 28-221 Osiek, powiat:
  • Umowa o pracę na czas określony.
  • Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty.
KZZG w Polsce, Zespół Sanatoryjno-Szpitalny Rehabi...
Goczałkowice Zdrój, śląskie
  • Umów o pracę, wypowiedzeń, świadectw pracy i innych,.
  • Nadzór nad wykonywaniem wymaganych dla danego stanowiska pracy badań wstępnych, okresowych i kontrolnych…
Łąka, śląskie
  • Zatrudnię osobę do prowadzenia biura ubezpieczeń- pisanie polis, obsługa i pozyskiwanie Klientów, praca biurowa.
  • Ogólna znajomość obsługi urządzeń biurowych.
Bieruń, śląskie
  • 22 kodeksu pracy oraz art.
  • Stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu.
  • Przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej.
Mysłowice, śląskie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (wolne wszystkie święta).
  • ZORGANIZUJEMY I ZAPŁACIMY ZA TWÓJ KURS!!!
Zarzecze, śląskie
  • Praca w Zarzeczu - Delikatesy Centrum.
  • Mickiewicza 58, 37-400 Zarzecze, powiat:
  • Umowa o pracę na okres próbny.
  • Szycie artykułów pościelowych dla niemowląt .
  • Gajeckiego 5, 37-205 Zarzecze, powiat:
  • Obsługa kasy fiskalnej, układanie towaru, sprzedaż.