praca: Urząd Pracy - Łabędy, śląskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 18 ofert
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Ruda Śląska, śląskie
  • Stanowisko pracy znajduje się na trzecim piętrze budynku Urzędu,.
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
Gliwice, śląskie
  • Wsparcie przełożonych i przyjazną atmosferę w pracy.
  • Uprawnienia na wózki widłowe potwierdzone przez Urząd Dozoru Transportu.
  • W Polsce działamy od 1994 roku.
Logstor Polska PL
Zabrze, śląskie
  • Pełne wdrożenie do pracy (pakiet szkoleń).
  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym.
  • Dla najlepszych oferujemy szkolenie z zakresu obsługi suwnic, żurawi i…
Centralna Baza Ofert Pracy
Sieroniowice, opolskie
  • Umowa o pracę na okres próbny.
  • Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty.
Regra-Color Gliwice
  • Alternatywna możliwość stażu zawodowego w ramach programu Urzędu Pracy.
  • Pracownik na SAMODZIELNE stanowisko w zakresie pomiarów bram,rolet,markiz,moskitier…
  • Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są najpierw o kontakt telefoniczny z pracodawcą.
  • Transport samochodowy na terenie UE oraz kraju.
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
Spółdzielnia Pracy Surowców Wtórnych
Bytom, śląskie
  • Prowadzenie ewidencji rachunkowej dla potrzeb Urzędu Skarbowego, ZUS oraz innych podmiotów,.
  • Tworzenie i organizowanie systemu rachunkowości zarządczej,.
Miechowice, śląskie
  • Podłańczanie i uruchamianie instalacji, praca na terenie kraju - zapewniony dowóz i ew.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV.
BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Służba Cywil...
  • Wymagania związane ze stanowiskiem pracy.
  • Decyduje data:wpływu oferty do urzędu.
  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
  • 32 332 14 97 w godz.