praca: Tymczasowa Sprzedawca - pomorskie

Filter results by:
Język oferty
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 5 ofert

Kasjer - sprzedawca

Białogórze
Białogóra, pomorskie
2 200 zł miesięcznie
  • Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE.
  • Zakres obowiązków: obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony.

Pracownik Serwisu Samochodowego

Auto Gdańsk
Gdańsk, pomorskie
  • Honda Gdańsk (P.M. Auto Gdańsk Sp. z o.o.) od 1991 roku jest Autoryzowanym Dealer Honda w Gdańsk w zakresie sprzedaży samochodu, części oraz napraw…

Specjalista ds. sprzedaży z językiem norweskim

We Can Do HR Sp. z o.o.
Gdynia, pomorskie
  • Specjalista ds. sprzedaży z językiem norweskim.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B,.

Specjalista ds. sprzedaży z językiem duńskim

Gdynia, pomorskie Dostępna praca zdalna
  • Specjalista ds. sprzedaży z językiem duńskim.
  • Przez cały rok prowadzimy rekrutacje stałe, zapewniamy też…

sprzedawca, doradca klienta

ABE
Jurata, pomorskie
2 200 zł - 3 000 zł miesięcznie
  • Doradca klienta w butiku z markowa odzieziem i obuwiem.
  • Praca w sezonie letnim ( do konca Wrzesnia) na pelen etat.
  • Rodzaj pracy: Pełny etat, Tymczasowa.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.