praca: Team4sales

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 33 ofert
Team4Sales
Katowice, śląskie
  • Prężnie rozwijająca się firma poszukuje osób do murowania budynków wielkopowierzchniowych : hal ; bloków ; fabryk.
  • ( pustaki, silki, ytong, cegła tradycyjna).
Team4Sales
Warszawa, mazowieckie
  • Poszukujemy kandydatów do prężnie rozwijającej się firmy na stanowiska:
  • Minimum 220 godzin w miesiącu.
  • Transport i zakwaterowanie na koszt pracodawcy.
Team4Sales
Pomiechówek, mazowieckie
  • Ця вакансія відкрита і для українських громадян.
  • Будь ласка, подавайте ваше резюме.
  • Prężnie rozwijająca się firma poszukuje kandydatów (kobiet lub mężczyzn) do…
Team4Sales
Marki, mazowieckie
  • Poszukujemy kandydatów do pracy w zakładzie produkcyjnym na stanowisku:
  • SPAWACZA mig/mag met.135.
  • Zadania: spawanie cienkich blach stalowych o grubości 2mm+…
Team4Sales
Sosnowiec, śląskie
  • Poszukujemy kandydatów do prężnie rozwijającej się firmy na stanowisko:
  • Zakwaterowanie na koszt pracodawcy + odzież robocza.
Team4Sales
  • Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
  • Pracownik Call Center - połączenia wychodzące.
  • Wykonywanie połączeń wychodzących do stałych klientów.
Team4Sales
  • Poszukujemy kandydatów do pracy w prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym, w miłej atmosferze na stanowisku:
  • Spawacze MIG/MAG met.135.
Team4Sales
Jeżów, łódzkie
  • Poszukujemy kandydatów do pracy w prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym, w miłej atmosferze do :
  • Oferujemy możliwość zakwaterowania, ciepły posiłek i…
Team4Sales
  • Prężnie rozwijająca się firma poszukuje MONTERÓW konstrukcji stalowych.
  • Lokalizacja: wiele możliwości pracy na terenie całej Polski - do wyboru m.in.
Team4Sales
  • Do naszego zespołu szukamy kandydatów na stanowisko:
  • ZDALNY Specjalista do spraw rekrutacji.
  • Osoba z doświadczeniem bądź dobrymi zasięgami na Bliskim Wschodzie.