praca: Sprzedawca - Warszawa, mazowieckie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 435 ofert
MS Development
Warszawa, mazowieckie
  • Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami.
  • Obsługa klienta / Sprzedawca / obsługa sklepu internetowego /.
  • Opieka nad istniejącymi klientami firmy.
Warszawa, mazowieckie 2 lokalizacje
  • Chcesz pracować z fajnymi ludźmi?
  • Dbaniem o dobrą atmosferę w Twoim zespole (uśmiech, żart, koleżeńska pomoc to nieodłączna część kultury pracy w naszej firmie)…
Warszawa, mazowieckie 1 lokalizacja
  • Możliwość rozwoju pod opieką doświadczonej kadry kierowniczej.
  • Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży.
  • Umowę o pracę od 1 dnia zatrudnienia.
  • Czekają na Ciebie ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku.
Poprzednia strona
Warszawa, mazowieckie 7 lokalizacji
  • Dbałość o prawidłową ekspozycję produktów.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym *uczciwość.
Galeria Mokotów
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obsłudze Klienta.
  • Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie asortymentu drogeryjnego i perfumeryjnego.
P.H.U. Topaz Zbigniew Paczóski
  • Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od 25 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym…
Abra Meble
  • Abra to duża, stabilna firma działająca w branży meblowej, posiadająca ponad 100 sklepów na terenie całej Polski.
  • Do pracy motywuje Go system premiowy.
innogy
  • Sprzedaży i Obsługi Klienta – Infolinia przychodząca.
  • Numer referencyjny: AK/CC/03.2020.
  • Poznaj zadania, jakie na Ciebie czekają!
SKI TEAM
  • Gotowość do pracy w weekendy.
  • Jeżeli interesujesz się sportami zimowymi oraz jazdą na rowerze i posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży,…