praca: Sprzedawca Sprzedawczyni - Zabierzów, małopolskie

Strona 1 - 796 ofert

Sprzedawca – Kasjer, Zabierzów nowa oferta

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Wymiar etatu dostosowany do Twoich i Naszych potrzeb.

Sprzedawca

Kraków, małopolskie
  • Miła i profesjonalna obsługa klienta.
  • Dbanie o wizerunek salonu i ekspozycję produktu (VM).
  • Lubi kontakt z ludźmi i pracę w zespole.

Sprzedawca nowa oferta

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia,.
  • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię indywidualną,.

Kasjer - sprzedawca nowa oferta

Pepco Polska
  • Firma PEPCO Poland Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1999 roku i zarządza siecią sklepów odzieżowo-przemysłowych.
  • Kraków, małopolskie, PL, 30-363.

SPRZEDAWCA W SKLEPIE MEDYCZNYM nowa oferta

FUNDACJA POMOCY KRAKOWSKIEMU HOSPICJUM
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: sprzedaż artykułów przemysłowych WYMAGANIA:
  • Średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: lub wyższe.

Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta nowa oferta

  • Aktywną sprzedaż produktów i usług bankowych.
  • Czy wiesz, że Bank Pekao S.A.:
  • Został założony w 1929 r. i jest jedną z największych instytucji finansowych Europy…

SPRZEDAWCA MARTES SPORT - UMOWA ZLECENIE

  • Lub na stanowisku kasjera/sprzedawcy.
  • Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Dbałość o porządek oraz atrakcyjną ekspozycję.
  • Angażują się w powierzone obowiązki.

Recepcjonistka/Recepcjonista w Klubie Fitness

Fabryka Formy
  • Przedstawianie oferty klubu i sprzedaż karnetów.
  • ROZWÓJ W NAJWIĘKSZEJ FIRMIE BRANŻY FITNESS.
  • ELASTYCZNY GRAFIK GODZIN DOPASOWANY DO CIEBIE.

Sprzedawca Kasjer

Sprzedawca / kasjer

Piekarnia Złoty Kłos
  • (sklepy firmowe piekarni ZŁOTY KŁOS głównie: Kraków, Wieliczka, Dobczyce, Myślenice).
  • Profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,.

Starszy Sprzedawca

  • Koordynacja pracy zespołu sprzedawców (prowadzenie zmiany).
  • Praca z produktem w oparciu o wyniki sprzedaży i standardy VM.

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO nowa oferta

GRAŻYNA PIWOWARCZYK F.H.U QOAZ
  • Specjalista sprzedaży internetowej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1).
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa sklepu internetowego WYMAGANIA:

Specjalista ds. Turystyki

ITAKA
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży.
  • Doświadczenie w sprzedaży ofert turystycznych będzie dodatkowym atutem.

Doradca Klienta- Kraków Galeria Bonarka

Greenpoint SA
  • Dbanie o wygląd sali sprzedaży zgodnie ze standardami.
  • A to polska marka odzieżowa, która została stworzona w 1992 roku.
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.

Referent ds. administracyjno-biurowych nowa oferta

BT Columbus
  • Sprzedaż biletów autobusowych oraz lotniczych tanich linii lotniczych.
  • Poszukujemy osoby na stanowisko referenta ds.
  • Miła aparycja i wysoka kultura osobista.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy