praca: Sprzątanie - rzeszowski, podkarpackie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 37 ofert
Centralna Baza Ofert Pracy
Rzeszów, podkarpackie
  • Numer oferty: StPr/19/6604.
  • Miejsce pracy: 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie.
  • Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług.
Jasionka, podkarpackie 2 lokalizacje
  • Numer oferty: StPr/20/0082.
  • Miejsce pracy: 36-002 Jasionka, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny.
  • Kasjer-sprzedawca odpowiada za: pomoc i doradztwo naszym Klientom w zakupach;sprawną obsługę Klienta przy kasie;ekspozycję towaru i przyjmowanie dostaw…
Studio Urody i Masażu "Twój Styl" Paweł Czernicki
  • Dbanie o porządek na terenie klubu według wyznaczonej listy.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
Stoelting Facility Service Polska Sp z o.o.
  • Sprzątanie biur, hal, terenów zewnątrznych.
  • Osoby bez CV proszę o kontakt od pon - do pt - 09.00 - 17.00 pod numerem 797054244, zadzwoń lub wyślij smsa…
ROKA A.I. KANTORSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
  • 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie.
P.U.P.H DAR-POL
  • Firma poszukuje osób chętnych do pracy do sprzątania po budowie .
  • Umowa zlecenie 13.00 złotych na rękę za godzinę .
  • Więcej informacji pod numerem tel 534879450.
Krasne, podkarpackie
  • Maszynowe sprzątanie hali sprzedaży i ciągów komunikacyjnych.
  • Numer oferty: StPr/19/6589.
  • Przygotowywanie maszyny do pracy.
30 zł za godzinę
  • Mam już jedna nianie szukam drugiej aby sobie nawzajem pomagały.
  • Dodatkowe obowiązki: Sprzątanie, Pranie, Gotowanie;
Garda
Kolbuszowa, podkarpackie 1 lokalizacja
  • Sprzątanie biur , sanitariatów, pomieszczeń socjalnych.
  • Profesjonalna firma sprzątająca Garda z długoletnim doświadczeniem w usługach utrzymania czystości…