praca: Sprzątanie - Stężyca, lubelskie

Strona 1 - 8 ofert

SPRZĄTACZKA BIUROWA

PUMAR -1 Sp.j.
Ryki, lubelskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Utrzymywanie czystości w pawilonie handlowym WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Numer oferty: StPr/20/0595.
  • Utrzymywanie czystości w pawilonie handlowym.
  • Umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne).

SPRZĄTACZKA BIUROWA (STAŻ)

Dęblin, lubelskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w…

SPRZĄTACZKA

Tomaszów, lubelskie

  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • Warszawska 3 A, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie See on map.
  • Opens in a new window.
  • Umowa o pracę na czas określony.

Pominęliśmy 3 oferty bardzo podobne do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętych ofert.

» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy