praca: Sprzątanie - Przechlewo, pomorskie

Strona 1 - 4 ofert

SPRZĄTACZKA nowa oferta

PHU CYMES KAMIL KOKOSZKA
Chojnice, pomorskie
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

PRACOWNIK POMOCNICZY OBSŁUGI HOTELOWEJ nowa oferta

LEBOS SP. Z O.O.
Człuchów, pomorskie
  • Praca w godzinach 7-19.00, 19.00-7.00.
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa gości w restauracji i hotelu, praca na recepcji, kwaterowanie gości, wydawanie posiłków,…

OSOBA SPRZĄTAJĄCA

SCC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: sprzątanie pomieszczeń biurowych WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie…

  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie See on map.
  • Opens in a new window.
  • Umowa o pracę na okres próbny.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy