praca: Sprzątanie - Kamień, lubelskie

Strona 1 - 6 ofert

SPRZĄTACZ TERENÓW ZEWNĘTRZNYCH

ZAKŁADY USŁUGOWE WSCHÓD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOW...
Chełm, lubelskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: sprzątanie terenu zewnętrznego - zamiatanie/odśnieżanie terenów zewnętrznych, koszenie terenów zielonych WYMAGANIA:

SPRZĄTACZKA BIUROWA

ARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: utrzymanie czystości pomieszczeń WYMAGANIA:
  • OFERTA PRACY PRZEZNACZONA JEST DLA OSÓB Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

Szukamy niani dla 2,5 latki w weekendy - Kamień - Dorywczo nowa oferta

Kamień, lubelskie
20 zł za godzinę
  • Szukamy niani dla 2,5 letniej córki.
  • Opieka nad dzieckiem polegałaby na zabawie, zmianie pieluszki, naszykowaniu jedzenia, sprzątaniu po dziecku gdy zje, oraz…

Szukamy niani dla 2,5 letniej dziewczynki. - Kamień - Część... nowa oferta

  • Opieka odbywała by się w domu od poniedziałku do piątku w godzinach porannych lub popołudniowych (do uzgodnienia) po 3-5 godzin dziennie.

2 600 zł miesięcznie
  • Sprzątanie terenu zewnętrznego - zamiatanie/odśnieżanie terenów zewnętrznych, koszenie terenów zielonych.
  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • Opens in a new window.

  • 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie See on map.
  • Umowa o pracę na okres próbny.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy