Strona 1 - 514 ofert
Wysokie Mazowieckie, podlaskie 1 lokalizacja
2 700 zł miesięcznie
  • Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych i socjalnych (szatnia i stołówka).
  • Inne: -dokładność, sumienność, -pracowitość, -dobra…
Centralna Baza Ofert Pracy
Opole, opolskie 2 lokalizacje
  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie oraz terenu przed biurem, odkurzanie podłóg w pomieszczeniach,praca na…
STS Logistic
Swarzędz, wielkopolskie
  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych, pomieszczeń socjalnych i toalet.
  • STS Logistic z siedzibą w Swarzędzu k. Poznania poszukuje do swojego zespołu.
Krotoszyn, wielkopolskie
  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
HASO Sp. z o.o. Sp. K.
Tychy, śląskie
  • Sprzątanie powierzchni biurowych, korytarzy, pomieszczeń socjalnych, sanitariatów na terenie firmy.
  • 16:00-20:00 (od poniedziałku do piątku).
"SKAREM" SP. Z O.O.
Krosno, podkarpackie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
  • 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie.
LOFT BRICK COMPANY ADRIAN WĄDOŁOWSKI
Głuchołazy, opolskie
2 600 zł miesięcznie
  • Zakres obowiązków: Utrzymywanie w czystości pomieszczen biurowych i mieszkalnych.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną.
Kadry
Lublin, lubelskie
  • Chodźki w Lublinie poszukuje osoby do sprzątania pomieszczeń biurowych i salonu masażu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
  • Firma znajdująca się przy ul.
ekoenergetyka
Zielona Góra, lubuskie
  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych, korytarzy, toalet oraz pomieszczeń socjalnych.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
SKAREM Sp. z o.o. Oddział Rzeszów
Brzozów, podkarpackie
  • Utrzymanie porządku i czystości w pomieszczeniach biurowych.