praca: Spawacz

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 3 207 ofert
Cynkomet
Polska
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: spawanie konstrukcji stalowych WYMAGANIA: umiejętność spawania metodą MAG-135 (mile widziane uprawnienia spawalnicze) umiejętność…
Weber Polska
Goleniów, zachodniopomorskie
 premię za polecenie pracownika; Technologicznych oraz w budowie i montażu. Instalacji z tworzyw sztucznych dla wielu gałęzi. 1 i 2 RODO informujemy, że:
Cynkomet
Polska
Ogólne prace związane z obróbką metali, w szczególności spawanie. Czytanie i stosowanie instrukcji spawania oraz planów montażu.
Globalpl.pl
Zielona Góra, lubuskie
Minimalne doświadczenie na stanowisku spawacza. Wynagrodzenie i premie adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania,.
TAURON Wydobycie S.A.
Libiąż, małopolskie
Doświadczenie zawodowe na stanowisku ślusarz pod ziemią, spawacz pod ziemią; Wykształcenie zasadnicze zawodowe o specjalności mechanicznej;
Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A.
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym około 3500 pracowników w kilku lokalizacjach…
PowerJobs Sp. z o.o.
Polska
Dodatkowe 100 euro netto za polecenie osoby. Praca na zakładzie przy montażu i spawaniu elementów konstrukcji stalowych. Obcym do 100 euro netto/miesiąc.
Wytwórnia Okuć Meblowych
Brodnica, kujawsko-pomorskie
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie lub prace manualne w sektorze…
Stalobrex
Łazy, śląskie
Min 2 doświadczenie na stanowisku spawacza konstrukcji stalowych. Doświadczenie w spawaniu metodą MIG MAG. Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu „0”.
MR Bogdanka
Puchaczów, lubelskie
Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o składanie ofert za pośrednictwem formularza aplikacyjnego w terminie do odwołania.