praca: Sezam

Filter results by:
Język oferty
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 4 ofert

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ

Przedsiębiorstwo Usługowe SEZAM
Nowy Sącz, małopolskie
  • Region: Małopolska / Nowy Sącz Opis stanowiska:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,.
  • Oferujemy: Umowa o prace Atrakcyjne wynagrodzenie.

TECHNIK INSTALATOR

  • Sezam Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Technik Instalator instalacji: teletechnicznych, nisko-prądowych oraz elektrycznych.

PRACOWNIK OCHRONY - GRUPA INTERWENCYJNA

  • Region: Małopolska / Nowy Sącz, Rabka Zdrój, Jabłonka, Krynica Zdrój, Nowy Targ.
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

małopolskie
  • Rozwój sprzedaż na wyznaczonym terenie,.
  • Prowadzenie negocjacji i przygotowywanie ofert handlowych,.
  • Udzielanie wsparcia technicznego w zakresie oferowanych…
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.