praca: Serwis Personalny

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 21 ofert

Pakowacz towarów

Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny
Gądki, wielkopolskie
  • Firma znajduje się 7-10 minut od przystanku Gądki/ Węzeł,.
  • Zmiany od 6:45 do 15:00 (w tym dwie przerwy po 15 minut),.
  • Doświadczenie w pracy na magazynie,.

Pracownik magazynu - hurtownia nabiałowa

Serwis Personalny
Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Doświadczenie w pracy na magazynie przy kompletacji towaru Obowiązki:
  • Weryfikacja ważności dat spożycia produktów Oferujemy:

Pracownik produkcji i magazynowy

Poznań, wielkopolskie
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy.
  • Posiadanie zdolności manualnych i sprawność fizyczna, - chęć do pracy i rozwoju, - doświadczenie w pracy na produkcji lub…

Pracownik produkcji/ПРОИЗВОДСТВЕННЫЙ РАБОЧИЙ

Paulina Chrobak
Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Serwis Personalny Polska Sp. z o. o. (KRAZ 14765) to przede wszystkim RZETELNOŚĆ I DOŚWIADCZENIE.
  • Od lat tworzą firmę wyjątkowe kobiety, które dzięki swoim…

Malarz

Gdynia, pomorskie
  • Gotowość do pracy fizycznej Obowiązki:
  • Malowanie ręczne rurociągów pędzlem Oferujemy:
  • 15 netto/h na początek.
  • Pracę od poniedziałku do piątku.

Pracownik produkcji

Dopiewo, wielkopolskie 1 lokalizacja
  • Serwis Personalny jest agencją rekrutacyjną (nr 6800), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników!
  • Odpowiedzialność i sumienność w działaniu,.

Specjalista Instalator

ORLEN Ochrona
Gdańsk, pomorskie
  • Montaż i serwis pozostałych usług świadczonych przez Spółkę.
  • ORLEN Ochrona to Spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN zajmująca się zapewnieniem należytego.

Instalator w Dziale Zabezpieczeń Technicznych

Trzebinia, małopolskie
  • Montaż i serwis systemów alarmowych.
  • Montaż i serwis systemów CCTV.
  • Montaż i serwis mechanicznych systemów zabezpieczeń technicznych.
  • W kraju jak i za granicą.

Pracownik produkcji mebli - Работник производства мебели

  • Работа состоит из подготовки элементов к отправке (обработка, шлифование).
  • Это работа на станках в изолированном производственном цехе.
  • Более 200 часов в месяц.

  • Obsługa maszyn do produkcji tworzyw sztucznych z syntetycznego kauczuku,.
  • Dbanie o stan techniczny urządzeń oraz czystość i porządek na stanowisku pracy,.