praca: Retilia

Strona 1 - 3 ofert

Programista aplikacyjny

Retilia
Warszawa, mazowieckie
  • Dołącz do naszego Działu Rozwoju Aplikacji i weź udział w tworzeniu autorskich systemów informatycznych.
  • Masz doświadczenie w programowaniu C# - MS ASP .

Inżynier wsparcia technicznego

Retilia
  • Obowiązki: udział w projektach wdrożeń systemów informatycznych wspomagających sprzedaż detaliczną, analiza wymagań Klienta, parametryzowanie oprogramowania,…

Specjalista ds. sprzedaży

Retilia
  • Poszukujemy osób do naszego Działu Sprzedaży, których celem będzie skuteczne pozyskiwanie nowych kontraktów.
  • Samodzielne pozyskiwanie lead`ów,.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy
Tworząc powiadomienie o ofercie pracy lub otrzymując polecane oferty pracy, zgadzasz się z naszymi Warunkami. Ustawienia dotyczące zgody można zmienić w dowolnym momencie, anulując subskrypcję lub postępując w sposób opisany w naszych Warunkach.