praca: Rejestratorka Medyczna - Trzebnica, dolnośląskie

Strona 1 - 3 ofert

REJESTRATORKA MEDYCZNA

Gminne Centrum Medyczne Trzebnica-Zdrój Sp. z o.o.
Trzebnica, dolnośląskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa rejestracji głównej, infor. dla pacjentów, współpraca z personelem medycznym WYMAGANIA:

Rejestratorka Medyczna / Rejestrator Medyczny- Wrocław

Wrocław, dolnośląskie
  • Udzielanie informacji o zakresie świadczonych usług.
  • Wykonywanie innych czynności administracyjnych zleconych przez przełożonych.

REJESTRATORKA nowa oferta

GŁÓWNY OŚRODEK BADAŃ LOTNICZO-LEKARSKICH AEROKLUBU...
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca związana z wykonywanym zawodem.
  • Umowa zlecenie lub umowa o pracę.
  • Oferta dostępna w sali C.
  • Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 792 40 92.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Ogólnie rzecz biorąc, jak bardzo te oferty pracy są odpowiednie?

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy