praca: Produkcja - Dąbroszyn, wielkopolskie

Strona 1 - 12 ofert

Pracownik magazynu

Konin, wielkopolskie
  • Aktualnie dla jednego z naszych klientów, dużej, renomowanej firmy z branży odzieżowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
  • Kontrola stanu towaru ze zwrotów.

PRACOWNIK GOSPODARCZY

Grabowiec, wielkopolskie
  • Produkcja elementów i systemów wentylacyjnych.
  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • 06-100 Grabówiec 86G, powiat: pułtuski, woj: mazowieckie See on map.

STOLARZ/POMOCNIK STOLARZA

Osiny, wielkopolskie
  • 63-600 Osiny 37, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie See on map.
  • Opens in a new window.
  • Umowa o pracę na okres próbny.

SZWACZKA

ROBOTNIK GOSPODARCZY

Kowalewo Opactwo, wielkopolskie
  • Kowalewo-Opactwo, powiat: słupecki, woj: wielkopolskie See on map.
  • Sprzątanie w zakładzie i na zewnątrz.

TAPICER MEBLOWY

Małoszyna, wielkopolskie
  • 62-710 Małoszyna 9A, powiat: turecki, woj: wielkopolskie See on map.
  • Umowa o pracę na czas określony.

Monter stolarki aluminiowej okiennej

Lindhorst Sp.zo.o. Sp.k
Zagórów, wielkopolskie
  • Główne zadania: • produkcja (składanie) stolarki aluminiowej ( znajomość branży wymagana) • dbanie o porządek oraz bezpieczeństwo na stanowisku pracy.

Kierownik Utrzymania Ruchu - Archiwum

K&K Selekt
wielkopolskie
  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją (Lean Manufacturing, Six Sigma, TPM,.
  • Aktualnie dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży…

Pracownik produkcji

Ksawerów, wielkopolskie
  • Lokalizacja: Ksawerów, Łask, Łódź, Pabianice, Zduńska Wola.
  • Przygotowywanie urządzeń i pomieszczeń do procesu produkcji.

SPAWACZ/MONTER

Chemat
  • Doświadczenie w spawaniu metodą 141, 131, 135 (produkcja jednostkowa w branży spożywczej i chemicznej).
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność.

Stolarz – Pilarz

AdRepublic
Reginów, wielkopolskie
  • Mile widziana znajomość procesów związana z produkcją ekspozycji reklamowych oraz targowych.
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub związane z…

Monter Ekspozycji Reklamowych

AdRepublic
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub związane z produkcją mebli.
  • Instalacja ekspozycji reklamowych i targowych na terenie całego kraju i poza…
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy