praca: Pracownik biurowy

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 5 615 ofert
Produkcja Sp. z .o.o Sp. komandytowa
Polska
  • Zakres obowiązków• prace administracyjno - biurowe.
  • Poszukujemy młodych, ambitnych pracowników, ale doceniamy również osoby z doświadczeniem.
Polska
  • Wsparciem administracyjnym biura w codziennych pracach biurowych,.
  • Zaopatrywaniem biura w artykuły spożywcze,.
  • Pracę w biurze w młodym zespole,.
Cukiernia Agusia
Gdynia, pomorskie
  • Zatrudnię do pracy w biurze w zakładzie produkcji cukierniczej (przyjmowanie zamówień, proste prace księgowe).
Centralna Baza Ofert Pracy
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie 14 lokalizacji
  • Umowa o pracę na czas określony.
  • Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty.
Jarosław, podkarpackie
  • Obsługa sekretariatu biura, obsługa urządzeń biurowych, sporządzanie pism urzędowych, wniosków i zaświadczeń dla klientów, sporządzanie zestawień, raportów dla…
Paul Hartmann Polska sp. z o.o.
Pabianice, łódzkie
  • Proponujemy współpracę w oparciu o umowę zlecenie przy wsparciu naszego działu prawnego.
  • Rejestrowanie umów oraz aneksów w odpowiednim rejestrze, co obejmuje…
HRSOLO Doradztwo Personalne, Rekrutacje
Łódź, łódzkie
  • Firma zajmująca się produkcją odzieży reklamowej poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik Biurowy – Obsługa Klienta (B2B).
  • Praca stacjonarna w biurze, godz.
BPO NETWORK
Polska
  • Pracownik biurowy z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.
  • Pracownik biurowy z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna).
Białogórze
Polska
  • Oferta stażu przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP.
  • Prowadzenie rozliczeń finansowych, prowadzenie korespondencji.
Foton Technik sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie
  • Nasza firma to jedna z największych polskich spółek zajmujących się wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii.
  • Duża możliwość rozwoju w ramach organizacji.