praca: Pracownik Produkcji - Ząbki, mazowieckie

Strona 1 - 399 ofert

Pracownik Produkcji (Wiązowna Kościelna) nowa oferta

Elis Textile Service Sp. z o.o
Wiązowna, mazowieckie
  • Zakres obowiązków:Pracownik pralni / produkcji to osoba, która wykonuje zadania związane z sortowaniem, praniem i składaniem odzieży używanej przez pracowników.

Pracownik działu produkcji, introligator

GRASP-DRUKARNIA
Warszawa, mazowieckie
  • Doświadczenie w branży poligraficznej jako pracownik produkcji / introligator mile widziane ale nie konieczne (zapewniamy szkolenie).

Pracownik Działu Przygotowania Produkcji nowa oferta

  • Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
  • Firma Elis Textile Service Sp. z o.o. jest liderem na europejskim rynku w zakresie wynajmu i serwisu odzieży…

Pracownik Produkcji Konfekcji Ręcznej nowa oferta

Słodkie Upominki
  • Firma produkcyjna oferuje miejsca pracy na stanowisku: pracownik produkcji.
  • Wyślij nam swoje cv lub zadzwoń i zostań członkiem naszego zespołu!

Pracownik Produkcji

InDuplo
  • Do naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy na produkcji.
  • Praca od poniedziałku do piątku 9.00 - 17.00.
  • Niepalącej (i bez innych nałogów),.

Pracownik Produkcji - Dział Mięso

Warszawa, mazowieckie 1 lokalizacja
  • Możliwość rozwijania swoich pasji zawodowych,.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1 dnia zatrudnienia,.
  • Twoja praca będzie polegała na:

Pracownik produkcji

M.T.M. Sp. z o.o. sp.k.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy produkcji.
  • Pakowanie i załadunek gotowych produktów.
  • Motywacja i chęć do pracy.

Pracownik produkcji w firmie odzieżowej

Firma odzieżowa
Sulejówek, mazowieckie
  • Firma odzieżowa poszukuje Pani na stanowisko pracownika produkcyjnego.
  • Prace wykończeniowe (doczepianie za pomocą maszyny elementów dekoracyjnych).

Specjalista ds. przygotowania produkcji (m / k) nowa oferta

  • Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie.

Pracownik Produkcji. 19/20 zł. Wolne weekendy

Asistnet Work Group
  • Dołącz do naszego grona pracowników – Potrzebujemy Twojego wsparcia!
  • 1 pk; Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom jeśli…

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy