Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.

praca: Pracownik Produkcji - Wrocław, dolnośląskie

Strona 1 - 354 ofert
EKO-OKNA
Wrocław, dolnośląskie
  • Wybierz pracodawcę, który jest liderem w branży i docenia swoich pracowników.
  • Dołącz do naszego zespołu, jeśli:
  • Przekonaj się sam – dołącz do Eko-Okna!
Luxon
  • Pakowanie gotowych produktów (opraw oświetleniowych).
  • Wstępna kontrola jakości zmontowanych podzespołów.
  • Co jest dla Nas ważne:
  • Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
  • Prace produkcyjne przy produkcji szyb zespolonych.
  • Zatrudniona osoba będzie odpowiadać za:
PPF Hasco-Lek S.A.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
  • Czyszczenie, mycie i dezynfekcję urządzeń i sprzętu wykorzystywanego przy produkcji leków i…
Dijo
  • LuxMed, dofinansowanie karty Multisport, do 20 % premii za realizację wskaźników, dodatkowe premie za polecenia pracowników do 2500 zł.
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia - umowa o pracę tymczasową.
  • Dodatki za pracę w weekend 100 zł.
  • Dofinansowanie posiłków, ciepłe napoje bez ograniczeń.
Orienta Polska sp. z o.o. oddział Wrocław
  • Informujemy również, że niniejsze ogłoszenie skierowane jest do obu płci, oraz że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Crew For You
Wrocław, dolnośląskie 1 lokalizacja
  • Firma Crew For You obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
  • Sprawność manualna dokładność dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym) ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,.
  • Szukasz pracy w branży produkcyjnej?
  • Interesuje Cię praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?
Trenkwalder Polska
  • Opiekuna dedykowanego dla nowych pracowników, dostępnego i pomocnego,.
  • Dodatek za polecenie pracownika do 1 000 zł brutto,.
  • Umowę o pracę na pełen etat,.