praca: Pracownik Produkcji - Trzebnica, dolnośląskie

Strona 1 - 170 ofert

pracownik produkcji nowa oferta

SGP Group
Wrocław, dolnośląskie
19,50 zł za godzinę
  • Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki.
  • Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub…

PRACOWNIK PRODUKCJI

STRAMA
dolnośląskie
  • Starannie dobieramy pracowników, ponieważ wierzymy, że tylko w przyjaznej atmosferze mogą powstać najlepsze projekty.
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

PRACOWNIK PRODUKCJI PREFABRYKATÓW

Jucha Beton Sp. z o.o. Sp. k.
Trzebnica, dolnośląskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - produkcja prefabrykatów betonowych WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • Milicka 46, 55-100 Trzebnica, powiat: trzebnicki, woj: dolnośląskie See on map.
  • Opens in a new window.
  • Umowa o pracę na okres próbny.

PRACOWNIK PRODUKCJI nowa oferta

PAGO HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP...
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: proste prace produkcyjne,.
  • Ilość godzin w miesiącu około 180.
  • Wykształcenie podstawowe, staż pracy 1 miesiąc.

Inspirion Polska sp. z o.o.
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - obsługa maszyn drukarskich oraz prace pomocnicze,.
  • Kontrola jakości produktu podczas druku,.
  • Szybkość i dokładność w działaniu,.

Pracownik Produkcji m/w/d

Schumacher Packaging GmbH
  • Gotowości do pracy w systemie III zmianowym i IV brygadowym.
  • Sumienności, spostrzegawczości, zdolności szybkiego uczenia się.
  • Praca na całej linii produkcyjnej.

Monterka/ Pracownik produkcji /Umowa o pracę/Dowóz nowa oferta

HRpea
3 400 zł miesięcznie
  • Aktualnie dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej z branży automotive poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko Pracownik Produkcji/ Monterka - mile widziane…

Trzebnica, dolnośląskie 1 lokalizacja
  • Offers related to the selected types will be found:
  • Traineeship from an employment agency.
  • Professional adult training from an employment agency.

PRACOWNIK PRODUKCJI MEDYCZNEJ

  • Staż pracy: minimum 3 miesiące doświadczenia w wykonywaniu podobnych czynności, doświadczenie w pracy przy produkcji/linii produkcyjnej,.

PRACOWNIK BIUROWY nowa oferta

BIOSWELD SP.ZO.O
  • Znajomość języka ukraińskiego w celu komunikacji ze współpracownikami ( pracownicy produkcji są z za wschodniej granicy).
  • Olsztyńska 47a, 51-410 Wrocław.

Pracownik Produkcji

Tarczyń„ski
Ujeździec Mały, dolnośląskie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie lub produkcji.
  • Inwestuje w rozbudowę zakładu, zakup nowoczesnych technologii oraz rozwój pracowników.
Ogólnie rzecz biorąc, jak bardzo te oferty pracy są odpowiednie?

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy